Підсумки року: ХАС
Інтерв'ю, Інформаційні матеріали, Матеріали

Підсумки року: ХАС

Чи цікаво вам як саме минув та чим запам’ятався 2016 рік для Назара-Хайдара Хассана, або ж просто ХАСа (ex-Rizups)? Якщо ж так, ласкаво просимо до перегляду ексклюзивного матеріалу від «Нотаток», у якому виконавиць поділився найцікавішими моментами минулих 12 місяців, своїми досягненнями, а також очікуваннями від наступного року червоного півня!

Я точно запам’ятаю 2016 рік за:

2016 рік особисто для мене виявився сповненим суцільною неоднозначністю, але разом з тим приніс величезну кількістю спогадів, які точно залишаться на все життя. Дуже тішуся тим, що встиг більшість з цих спогадів відобразити у піснях, які увійшли в альбом «#1», та в альбом, над яким зараз працюю!

Серед своїх особистих досягнень у 2016 я виділю:

Одним з найбільших досягнень, все-таки, залишається реліз дебютного сольного альбому «1» та великий всеукраїнський тур на його підтримку.

Один з найяскравіших моїх виступів за цей рік відбувся у:

Я би сказав, що це був не один концерт, а цілий найяскравіший тур, який тривав майже півроку. Думаю, що хоча б без якогось одного виступу він вже не був би таким незабутнім.

Для мене найбільш незабутнім днем минаючого року став:

Найяскравішим днем були зйомки кліпу «До дна». Коли в -20 основною локацією був замерзлий Південний Буг, а я в самій лише футболці! То було дуже незабутньо.

Серед цьогорічних музичних новинок та кінострічок я запам’ятав:

У цьому році, якось так повелось, що я присвятив багато часу перегляду старих хороших фільмів, хоч і старався не пропускати новинок, проте сказати, що якийсь із них вразив мене по-особливому не можу… А от з стареньких фільмів найбільше вразив «Дитя пітьми»!
А що стосується музики, то відкриттям цього року для мене став Rag’n’Bone Man. Це щось добре забуте старе, яке звучить дуже по-новому і в його виконанні це неочікувано круто! Ну а найбільше мені подобається пісня Guilty.

Від 2017 року я очікую:

Реалізації всіх своїх ідей, планів і мрій! Було б непогано, бо є чим потішити прихильників!

На моєму святковому столі завжди є:

Страви, які приготували мої мама і бабуся – тільки такий стіл є по-справжньому святковим.

Взагалі зимові свята у мене асоціюються з:

З колядою, 12-ма стравами і Днем народженням! Зима – це «дуже серйозний» період, який програмує мене на подальший веселий рік.

А один з найтепліших спогадів про новорічні свята з дитинства, це:

Усі зимові свята – це найкрутіші спогади! Усі подарунки на Св. Миколая, кожен сімейний Святвечір, заробляння грошей, співаючи коляди сусідам, а на завершення – День народження!

Хотілося би побажати читачам «Нотаток»:

Хай 2017 змінить ваше життя настільки круто, наскільки ви цього заслужили! Здоров’я вам і вашим сім’ям!

ХАС

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *