Катерина Павленко (Go_A)
Інтерв'ю, Інформаційні матеріали, Матеріали

Підсумки року: Катерина Павленко (Go_A)

Минулий рік виявився знаковим та сповненим творчих звитяг для чималої кількості українських музикантів, серед яких і фронтвумен столичної електро-фолк формації Go_A Катерина Павленко. Саме 2016 рік допоміг її команді ще голосніше заявити про себе, потрапити до ротації вітчизняних радіостанцій, видати перший повноформатний альбом та з успіхом відіграти живі виступи. За які інші особливі моменти вокалістка запам’ятає попередні 12 місяців та які надії покладає на наступні – читайте у нашому матеріалі!

Я точно запам’ятаю 2016 рік за:

Спонтанні подорожі, випадкові знайомства, що змінили моє життя, нові емоції, які вплинули на творчість і світогляд у цілому.

Серед своїх особистих досягнень у 2016 я виділю:

Дебютний альбом Go_A «Іди на звук». Це, звичайно, не моє особисте досягнення, але я рада, що нарешті його реліз відбувся і можна сконцентруватись на новому матеріалі.
А ще варто згадати мою нову роботу. Хоча назвати її роботою навіть язик не повертається, бо це більше схоже на справу життя. Тепер керую колективом дивовижних співаючих людей, які надихають мене і роблять щасливою.

Один з найяскравіших моїх виступів за цей рік відбувся у:

Фестиваль «Холодний Яр». Той момент, коли в одному місці збирається величезна кількість правильних людей і це неймовірне відчуття, що ти серед своїх. Це люди, які живуть, відчувають, дивляться тобі в очі, а не в айфони, озвучують простими словами важливі речі та не бояться бути собою. Не бояться говорити про те, у що дійсно вірять.

Для мене найбільш яскравим днем минаючого року став:

День, коли я вперше відчула як літак відривається від землі. Раділа як дитина.

Серед цьогорічних музичних новинок та кінострічок я запам’ятала:

У 2016 я не потрапила на жоден кінофестиваль, тому чекаю, коли новинки, що мене зацікавили, з’являться у мережі в хорошій якості з субтитрами. Що стосується музики, то це однозначно новий альбом американців PHANTOGRAM – THREE, а з наших – Iamyou «Змістовно різні».

Від 2017 року я очікую:

Що всі мої напрацювання плавно почнуть набувати форму і реалізовуватись. Нарешті у мене з’явилось відчуття, що я до цього по-справжньому готова.

На моєму святковому столі завжди є:

Картопля. Смаки змінюються, кулінарні навички вдосконалюються, але без неї не було жодного свята.

Один з найтепліших спогадів про новорічні свята з дитинства, це:

Коли ми з братом готувалися до колядок на Різдво. Кожного року ми робили нову програму і ретельно підбирали костюми. Я ще пам’ятаю часи, коли люди вмикали світло на подвір’ї, закривали собак та чекали на колядників.

Хотілося би побажати читачам «Нотаток»:

Живіть. Створюйте. Обіймайте хороших людей. Якщо вам не вистачає любові – просто почніть віддавати її іншим. Стане набагато легше. #ідітьназвук.

Катерина Павленко (Go_A)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *