Олексій Богомольний (Omana)
Інтерв'ю, Інформаційні матеріали, Матеріали

Підсумки року: Олексій Богомольний (Omana)

Вже зараз можна із впевненістю відмічати, що минаючий 2016 рік видався дуже продуктивним для лідера молодого гурту Omana Олексія Богомольного (ex- Bohomolnyi, Vivienne Mort): саме цьогоріч світ побачив дебютний міні-альбом його команди, було відзнято перший офіційний відеокліп, успішно продовжилася серія живих виступів… А чим ще запам’ятається рік вогняної мавпи для музиканта, читайте в новому підсумковому матеріалі «Нотаток»!

Я точно запам’ятаю 2016 рік за:

Бум української музики: SINOPTIK перемогли в фіналі Global Battle of the Bands в Берліні, Джамала на Євробаченні. Конкурси конкурсами, а гордість розпирає :) У 2016 на афішах головних київських майданчиків в основному були справжні живі групи – українські і західні колективи, а не радіо продукт та естрада.

Серед своїх особистих досягнень у 2016 я виділю:

Запис концептуального альбому OMANA – «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса».

Один з найяскравіших моїх виступів за цей рік відбувся у:

У київському клубі Mezzanine 16 грудня 2016. Заряд від публіки був неймовірний!

Для мене самим яскравим днем минаючого року став:

День зйомок кліпу «Останнє Побажання». На цей день я взяв відпустку і мій день для зйомок розпочався о 8:00 ранку, а додому я повернувся вже в 4:00 ранку наступного дня. Було весело і в той же час ми проробили велику роботу. Думаю, мало хто так ще проводить свою відпустку.

Серед цьогорічних музичних новинок та кінострічок я запам’ятав:

Музичні новинки: з наших це Sinoptik – Interplanet Overdrive. У хлопців вийшла дуже глибока музика, в якій часом по-хорошому чути Pink Floyd.
Кіно: «Людина – Швейцарський Ніж». У мене знайомі поділились на тих, хто не зміг додивитись і тих, хто ні каплі не пожалкував, що додивився до самих титрів. Кіно дуже добре. Я одразу після перегляду почав підбирати на гітарі головний саундтрек до стрічки.

Від 2017 року я очікую:

Новий альбом Vivienne Mort, перший альбом «Покруч».

На моєму святковому столі завжди є:

Настільні ігри.

Взагалі зимові свята у мене асоціюються з:

З новими планами. Якось у цій атмосфері рідних і друзів завжди легко виходить скидати усі невидимі перепони і споглядати на свій подальший життєвий шлях.

А один з найтепліших спогадів про новорічні свята з дитинства, це:

Коли ми з братом запускали феєрверк і він залетів на відкритий балкон у будинок навпроти і там розірвався. Але вийшло красиво!

Хотілося би побажати читачам «Нотаток»:

Щоб ви по пунктам розписали для себе все те, чого хочете досягти у новому році і поступово йшли до намічених цілей!

Олексій Богомольний (Omana)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *