Pick-Up - Реальність
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pick-Up – Реальність

Наразі дебютний альбом київської команди Pick-Up під назвою “Реальність” можна вільно прослухати в Інтернеті, адже нещодавно музиканти самі завантажили музичний контент у всесвітню мережу. Раніше свіжу платівку можна було придбати на фізичних носіях в учасників гурту на живих концертах або завантажити ліцензійний електронний контент на iTunes Store та інших подібних інтернет-магазинах. Проте і зараз можна і треба підтримувати гурт, докладаючи свою невелику частинку до розвитку талановитої формації і повноцінної реалізації її в музичному просторі України і не тільки. Зокрема “Реальність” можна придбати на офіційному сайті Pick-Up.
Щодо самого релізу, то перша студійна платівка музикантів вмістила в себе дванадцять композицій, дві з яких представлені в інструментальному форматі. Одна з них – пісня “Вектор”, стала саунтреком до кінострічки українського виробництва, що отримала назву “Над Пропастью”. Зазначимо, що работа над першим повноформатним альбомом Pick-Up тривала приблизно протягом року. Запис її було реалізовано на студії “MusicBall”, а саунд-продюсером релізу виступив фронтмен гурту Костянтин Леонтович. Варто додати, що одна з композицій альбому, яка розповідає романтичну історію взаємовідносин вокаліста гурту з його теперішньою дружиною, була також реалізована в якості відеокліпу. Відеоробота під назвою “Дівчина з Голлівуду” була створена у співпраці з режисером Катериною Березою і презентована вже після релізу платівки.
За словами фронтмена гурту Костянтина Леонтовича, практично кожна пісня з альбому є реальною історією з життя, покладеною на музику, у роботі над якими учасники гурту намагалися створити максимально якісний і актуальний музичний продукт, обравши для себе жанр альтернативного поп-року. Зазначимо, що обкладинку для дебютного альбому створила дружина Костянтина Анна Леонтович.
Після презентації альбому “Реальність” музиканти Pick-Up встигли порадувати своїх слухачів ще одним релізом – міні-альбомом реміксів “Міняючи реальність“, який став своєріним логічним продовженням лонг-плею. Цей ЕР також доступний для вільного завантаження на офіційному сайті гурту.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/13767874″ params=”color=4d4b49&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *