Pick-Up - Дівчина З Голлівуду
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Pick-Up – Дівчина З Голлівуду (Official video)

Київська альтернативна команда “Pick-Up” зовсім нещодавно презентувала свою нову відеороботу на пісню “Дівчина З Голлівуду“, яка увійшла у дебютний студійний альбом формації під назвою “Реальність”. Робота над кліпом проходила у тандемі із перевіреним режисером, минула співпраця з яким виявилась досить плідною і успішною. Катерина Береза працювала над попереднім відео гурту “Pick-Up” – “Goodbye My Fear”.
За словами вокаліста гурту Костянтина Леонтовича, пісня “Дівчина З Голлівуду” народилася з нездоланного бажання вразити кохану дівчину, яка, до речі, наразі є його дружиною. Саме вона стала головною героїнею відеокліпу, зйомки якого проходили у Київському ботанічному саду. В роботі розповідається історія звичайного юнака, який, побачивши у телевізорі граційну даму з минулого, закохався у неї з першого погляду. Головний герой дивовижним чином опиняється поруч із дівчиною у 18-му столітті. Пісня передає романтичні емоції першої зустрічі очей і першої розмови, коли все навкруги, здається, перестає існувати і втрачає свій природній сенс.
У день зйомок кліпу, колектив “Pick-Up” залишив його барабанщик, тож музиканті були вимушені хутко шукати йому достойну заміну, яку вдало втілив Сергій Доронін, що мусив ознайомлюватись із самою композицією фактично на знімальному майданчику. Проте це не завадило музикантам вдало завершити процес зйомок і презентувати прихильникам його результат.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *