П'яний Фрешман – Погана Дівчина
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

П’яний Фрешман – Погана Дівчина (Сингл)

Знайомтеся, нове ім’я в українському репі – П’яний Фрешман. Кілька днів тому у нового проекту, створенням якого займалася українська реп-виконавиця Olive Taud, вийшла дебютна робота під назвою «Погана Дівчина».

Дніпровський Фрешман поєднує в своєму звучанні новий реп, танцювальні ритми афро-хаусу та денсхоллу. Сингл «Погана дівчина» претендує зайняти свою пусту нішу в українському репі. Сам же П’яний Фрешман має всі шанси стати одним із перших, хто почав робити україномовний, так званий в народі, кальян-реп.

Для довідки: кальян-реп – це музика, яку слухають широкі маси, яка не переобтяжена змістом, в якій присутній певний вайб, але у той же час вона не претендує на геніальність і довговічність.

П'яний Фрешман – Погана Дівчина

Пісня була записана на студії KS Records, де майстерингом займався звуко-інженер гурту Epolets – Юрій Яхно. Музика написана одеським бітмейкером Shozabeat.

Зі слів Olive Taud: «В нашій спільній роботі з Фрешманом ми хотіли об’єднати сильний речитатив і танцювальну ритміку, під яку неможливо встояти. Я впевнена, що нам це вдалося. Яскраво виражений ямайський сленг та мотив, який присутній у даному синглі, дуже гармонічно зливається з українською мовою, тому як під нього рухатися, однозначно зрозуміє кожен».

«Трек «Погана Дівчина» вже у мережі! Український Rap живий, буде жити та розвиватись! До підтримки двіжу #RapInPeaceUA. Всім миру та добра», – пише у мережі П’яний Фрешман.

П’яний Фрешман – Погана Дівчина
Фрешман y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *