Pianoбой – Заброшка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Заброшка (Альбом)

Дмитро Шуров aka Pianoбой випустив новий альбом «Заброшка», який став результатом карантинної домашньо-студійної ізоляції. Це дев’ять пісень, серед яких одна україномовна: до лонг-плею увійшли як зовсім нові композиції, створені в період карантину, так і пісні, які чекали свого часу, зрідка виконувані артистом на акустичних квартирниках.

«Я вирішив, що краще за все в цій ситуації з карантином займатися своєю справою. По суті, я цей місяць провів у себе в студії, де в повній самоті записав нову платівку «Заброшка». У мене виникло бажання переосмислити деякі раніше написані невидані пісні, що і вилилося в запис акустичного альбому. Це п’ятий альбом Pianoбоя, який цілком міг би бути і першим. Музика живе в паузах між звуками. Рекомендую слухати ці композиції підряд, у своїх улюблених навушниках», – каже Pianoбой.

Альбом наповнено світлою рефлексією, вишуканими гармоніями і мелодіями, це душевний і відвертий діалог музиканта зі слухачем про найголовніше – самотність кожного з нас перед лицем небезпеки.

Новий реліз можна придбати на популярних медіа-майданчиках, або ж послухати на YouTube, щоправда трохи видозмінену версію. «Це тридцятихвилинна версія з паузами, розставленими та, як я їх бачу, і ще парою змін. Так що в такому вигляді – це цілісний діалог», – пояснив автор.

Pianoбой – Заброшка
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *