Pianoбой – Якщо хочеш Новий рік
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Якщо хочеш Новий рік (Кліп)

Продовжуємо інформувати вас про надходження святкових музичних подарунків від українських музикантів: на черзі робота «Якщо хочеш Новий рік», яку нещодавно оприлюднив Pianoбой.

Музика, слова, ідея кліпу: Дмитро Шуров; режисер-постановник: Євген Підлісний. За сюжетом, Дмитро, з’являється у відео в костюмі Санти, який, немов за викликом, прибув до родини, у якій почалася сварка.

Музикант зазначив, що новорічні свята часто дозволяють нам «видихнути», відпочити від роботи та провести час із рідними людьми. І навіть якщо напередодні ви трішки посварилися зі своїми близькими, не забувайте, що самі душевні розмови і максимально теплі обійми бувають як раз після завершення конфліктів. Pianoбой додав, що бажає усім слухачам вирішити всі їхні проблеми та залагодити сварки з родиною, які час від часу бувають у кожної людини. А для швидшого загоєння, «прикласти до рани» Дмитро Шуров запропонував свою нову композицію «Якщо хочеш Новий рік».

«Секрет щасливого буття полягає у тому, що треба вміти поєднувати білі та чорні клавіші вашого життєвого шляху в гармонійну мелодію. А пісню можна і треба прикладати до душевних ран!» – коментує Pianoбой.

«Перед вами прем’єра для людей зі стійкою нервовою системою. Небезпека обіймашок, херасмент Діда Мороза. Душевні розмови із дерев`яшкою в руці, літаючі салати і собаки, а також відповідь на питання про те, чому без щирих обійм Новий Рік не настане. Все це ви знайдете у свіжому блокбастері авторства кіностудії Pianoбой Crazy Films», – йдеться у прес-релізі до новинки.

Pianoбой – Якщо хочеш Новий рік

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *