Pianoбой – Я можу все
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Я можу все (Лірик-відео)

Pianoбой Дмитро Шуров оприлюднив нову композицію «Я можу все», яка була написана більше двох років тому, але довго чекала свого часу через реліз Джамали.

«Перша пісня нового альбому «ХІСТОРІ». Початок нового захоплюючого циклу. Love, Peace, Music», – пише у соціальних мережах Pianoбой.

В свою чергу, дружина Дмитра Ольга Шурова поділилася всією історією створення композиції «Я можу все»: «Пісня написана два роки тому під назвою «Крила». Це той справжній випадок, коли пісня ідея не від слів, а від музики. Спочатку вона була написана «мовою риб», тоді народився тільки приспів «ти даєш мені крила, і з ними я можу все». Так сталося, що за пару тижнів до запуску «Піанобойських» «Крил», Джамала розправила свої «Крила» :) Ось так паралельно, зовсім нічого не підозрюючи один про одного, вони одночасно написали пісні з однією назвою! Зрозуміло, що випуск нашої пісні довелося відкласти на рік. За цей рік туди дозаписали оркестр. З’явився абсолютно новий спів-продюсер Міша Бусін, який до того ж виявився чудовим гітаристом, що записав відмінне соло. Дозаписали хор з pianofamily. І, зрештою, «Крила» перейменовували в «Я Можу Все».

Додамо, що реліз вищезгаданої платівки Pianoбоя заплановано на 22 листопада, а вже зараз десятитрековий альбом є доступним для попереднього замовлення.

Pianoбой – Я можу все
Передзамовлення альбому
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Mandragora says:

    Коли плачеш без видимих причин, просто від того, що грає музика, коли не можеш на це впливати … Це – гармонія. Це прекрасно, Діма!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *