Pianoбой – Пустеля
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Пустеля (Кліп)

Дмитро Шуров aka Pianoбой представив на розсуд публіки свій новий офіційний кліп «Пустеля» на пісню з останнього, на даний момент, альбому «Хісторі». Цікаво, що сам автор назвав трек «Пустеля» найбільш похмурою композицією цієї життєствердної платівки. Режисером новинки виступив Гео Лерос, а операторську роботу виконав Олег Бондаренко.

В анотації до релізу Pianoбой зазначив, що присвячує роботу «Пустеля» всім тим, хто не з чуток знає, що таке безнадія й емоційне вигорання, тим, хто відчував себе самотнім у натовпі і був упевненим у тому, що весна ніколи не настане. За словами виконавця, цим людям слід завжди пам’ятати, що вони не одні такі, що всі відповіді завжди знаходяться всередині нас, варто лише не боятися поглянути в обличчя власним демонам.

Додамо, що ця та інші пісні наживо прозвучать у супроводі оркестру у київському Палаці Спорту вже 8 березня. Квитки за наступним посиланням. Окрім того, вже оголошено дати ХІСТОРІ туру на весну 2020 року.

Прихильники Дмитра традиційно активно відреагували на прем’єру:

«Перехоплює подих від музики, слів, кліпу! Неймовірно красива робота»;

«Слова нанизані мов намистинки на музику. Пісня торкнулася мого серця»;

«Чарівна пісня! Асоціюється з улюбленою книгою «Маленький принц»;

«До прекрасної пісні прекрасний відеоряд! Тепер вона подвійно одна з найулюбленіших. Дякую за телепорт моєї свідомості в інший світ»;

«Окрім пісні, дуже сподобалась візуалізація – кліп і пісня дуже поєднані і виступають єдиним цілим. Це посилює враження».

Pianoбой – Пустеля
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *