Pianoбой Ніхто Не Сам
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой & Open Kids – Ніхто Не Сам (Кліп)

Pianoбой спільно із дівчатами з гурту Open Kids випустили нове відео до синглу «Ніхто не сам», який став офіційним саундтреком вітчизняного фентезі-фільму «Поліна і таємниця кіностудії». Свіжий кліп зовсім нещодавно з’явився на YouTube-каналі відомого виконавця і являє собою мікс фрагментів згаданої кінострічки із кадрами, знятими Дмитром Шуровим і дівчатами на студії FILM.UA.

Як зазначив Pianoбой, коли він писав пісню «Ніхто не сам», його надихали відомі ліричні саунд-треки культових мультфільмів на зразок «Русалоньки» та «Короля Льва». За його задумом, ця композиція мала продовжити тематику кінострічки, розповідаючи про важкі пошуки свого Я та власного місця у житті. «Тільки коли ти пройдеш всі життєві випробування, прямуючи весь час за власним сонцем, ти зможеш збагнути, хто ти насправді і навіщо знаходишся тут», – каже Pianoбой.

Цікаво, що презентовану версію пісні артиста із колективом було записано спеціально для фільму, а до майбутнього альбому Дмитра вона потрапить тільки у його сольному виконанні.

Варто додати, що сам фільм «Поліна і таємниця кіностудії» наразі вже йде у прокаті українських кінотеатрів. Над пригодницькою стрічкою працювали не тільки українські, але і світові зірки, зокрема її режисером виступив Оліас Барко, операторську роботу виконав Тьєррі Арбогаст, а головні ролі втілили Поліна Печененко, Жан Рено, Василь Вірастюк, Віржіні Ледуаєн та інші.

Pianoбой & Open Kids – Ніхто Не Сам
Pianoбой y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *