Pianoбой – Хісторі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Хісторі (Альбом)

Дмитро Шуров aka Pianoбой завершив роботу над своїм четвертим повноформатним альбомом під назвою «Хісторі», який вмістив у себе десять треків – чотири оприлюднені раніше сингли і шість абсолютно нових пісень.

За словами автора, «Хісторі» – це платівка зрілого чоловіка, який зумів зберегти всередині хлопчачу безпосередність та сміливість. За час роботи над альбомом Pianoбой встиг пережити різні емоції, декілька взлетів і падінь, що, звісно ж, не могло не відобразитися у музичному матеріалі новинки. Все це зробило Дмитра сильнішим і тому цей сконцентрований заряд сили артист прагнув максимально передати своїм слухачам.

Дмитро рекомендує слухати альбом «Хісторі» тим, хто просто зараз шукає власне я, знаходиться у пошуку свого місця у всесвіті. Тим, хто шукає відповіді на питання, чому люди можуть кохати до болю, чому нас спіткають хороші чи погані речі, тощо… Платівка, звісно ж, не зможе надати вичерпні відповіді на ці питання, але, за задумом, має допомогти розібратися у собі.

Навесні розпочнеться масштабний тур на підтримку нового диску, а вже восьмого березня Дмитро Шуров організовує вечірку з нагоди релізу альбому — концерт з симфонічним оркестром у столичному «Палаці Спорту». «Обожнюю 8-ку. 88 клавіш фортепіано, 88 років було моєму дідусю, коли я почав записувати «Хісторі», 8-го новий альбом вийшов у передпродаж, у 88-му народилась сестра, 88-ма квартира була у дитинстві #жінкиякатримаєдзен у Шахтарську, 8-ма квартира була у моєму дитинстві у Вінниці, у 8-му місяці народився Левко, взагалі, 88 – це дві безкінечності разом, які підтримують і надихають одне одного, двоє, які діють як одне ціле. А тепер нова 8-ка – епічна, Pianoбой у Київському Палаці Спорту. ХІСТОРІ вперше наживо, з оркестром, романтика буде зашкалювати, виживуть тільки закохані. Ну і нам з вами навесні буде 10 років – Д Е С Я Т Ь crazy років!!! Це буде насичений, багатогранний концерт, який нас розірве на світлу рвань. Заради нього мені і всій piano-команді доведеться працювати за межами можливого і стати краще по всіх фронтах. Вже за три місяці побачимось у найбільшому залі країни і влаштуємо НАШУ ХІСТОРІ», – коментує Pianoбой.

Pianoбой – Хісторі
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *