Pianoбой – Айсберги
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Айсберги (Сингл)

«Весна прийшла!» – стверджує Pianoбой у своїй новій позитивній пісні «Айсберги», яку він називає найшвидшим способом транспортувати енергію весни у душі. За словами Дмитра Шурова, дана композиція буквально заряджена позитивною енергією та, за задумом, має підштовхувати слухачів відкрити серце новим яскравим подіям у їхньому житті.

Дмитро анонсував, що наразі перед нами одна з тих рідкісних композицій світової музики, де одночасно переплетено сучасні танцювальні мотиви і глибокий сенс. Власне, завдання щодо її створення виявилося не з простих, і зайняло у команди досить не маленьку кількість творчого і студійного часу.

Зауважимо, що Pianoбой презентує нам не просто пісню, а композицію зі складною вокальною партією, яку він збагатив хоровим сплетінням різних голосів (бек-вокали – Ольга Шурова, Ольга Чернишова, Аня Ходорівська, Рома Литвинов, Даша Гаврик, Карина Соколовська). Зроблено це було для того, щоб у єдиному пориві та ще яскравіше зазвучали ключові слова роботи і слухач миттєво відчув свіжість, наче навесні. Не дивно, що деякі друзі автора та просто представники шоубізу, після прослуховування «Айсбергів», порівнювали її навіть із «Богемською рапсодією».

Пісню «Айсберги» було записано на студії «ДЫШУ», а її зведення відбувалося на студії NaHatiRecords. Перед студійним записом композицію було «обкатана» у листопадовому турі містами Україні (турне включало у себе десять міст) і урочисто презентовано на великому сольному виступі у «Палаці Україна». Телепрем’єра «Айсбергів» вперше відбулася на гала-концерті з нагоди фіналу дев’ятого сезону телешоу «Х-фактор» на каналі СТБ.

Pianoбой – Айсберги
Pianoбой y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *