Pianoбой & Alina Pash – Перша Ледi
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой & Alina Pash – Перша Ледi (Кліп)

Кожна жінка — перша леді свого життя. За цією тезою — тисячі дивовижних історій: різні долі і різні покликання. Обираючи свій шлях з безлічі доступних варіантів, дівчині/жінці важливо знати, в чому її особлива суперсила, яка дарує їй відчуття першої леді.

З відповіді на це питання починається історія нового релізу Pianoбой за участю Alina Pash. «Перша ледi» — це гімн жіночому різноманіттю і силі духу тих жінок, що не бояться своєї індивідуальності та оригінальності.

«Жінки сильно вплинули на мою особистість і наповнили моє життя новими сенсами», — говорить Дмитро Шуров. «Ми живемо в часи, коли у жінки є право вибору — бути собою. Домогосподарка, співачка, спортсменка, бізнесвумен… Якщо жінка не боїться мріяти і вірить в свої сили, завжди знайдеться той, хто підтримає її і захоче бути поруч», — пояснює музикант.

Ідею пісні продовжує і відео: чистий концентрат непідробних жіночих емоцій. Героїні в кадрі — дуже різні. Чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова, модельєр Лілія Літковська, телеведучі Василіса Фролова та Кароліна Ашіон, актриси Олена Кравець та Наталія Васько, бізнесвумен Олена Борисова, волонтер Ліна Дешвар, танцівниця Даша Зарубіна, режисер Настя Фалілеєва, травесті-діва Дана Нешнл, Олена Гудкова (Кураж-Базар), Сабіна Мусіна (G-Bar), Ольга Кудиненко (фонд «Таблеточки») і багато інших. Кожна з них рухає вперед свою справу і домагається в ній значних висот, змінюючи уявлення про місце жінки в світі і змінюючи сам світ в кращу сторону.

З акцентом на героїнь кліпу, Дмитро Шуров закликає жінок цінувати свою індивідуальність, розвивати свої таланти і досягати намічених цілей. Музикант зізнається, що ще не зустрічав нецікавих жінок і переконаний, що в кожної є її особливість, яку потрібно знайти і розкрити.

Схожої думки і Аліна Паш. «Я вірю в girl power! І чекаю ваших надихаючих історій з хештегом #перша_ледi», — говорить співачка, закликаючи жінок розповідати про свою суперсилу в соціальних мережах.

«Як тільки я записав демо, відразу зрозумів, що мені тут не вистачає голосу сильної, вільної, коханої і трохи зухвалої дівчини. В голові відразу ж зазвучав голос Alina Pash», — згадує Дмитро Шуров.

Примітно, що образи для відео створив стиліст Аліни Валерій Топал. Для цього він використовував наряди українських дизайнерів. Разом з тим, кліп і пісня створені виключно жіночими силами. Режисером стала Тоня Ноябрьова, оператором Лена Чеховська, а продюсерами Марія Куликова та Саша Кравченко.

Pianoбой & Alina Pash – Перша Ледi

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *