Pianoбой – Все Що Тебе Не Вбиває
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Все Що Тебе Не Вбиває (Кліп)

Pianoбой примірив на себе образ шкільного прибиральника для того, щоб зачепити важливу соціальну проблематику в новій роботі під назвою «Все Що Тебе Не Вбиває». Своє свіже музичне відео співак присвячує «не таким, як усі», тобто дітям, над якими знущаються у школі однолітки, дітям, які чудово знають значення терміну «булінг» (цькування, – англ.).

Режисером кліпу виступив Гео Лерос. «Ті, хто нас любить, завжди роблять нас тільки сильними, а ті, хто ненавидить – нестримнішими», – стверджує Pianoбой, який, разом із тим, закликав своїх прихильників ніколи не боятися бути не схожими на інших, виділятися з-поміж сірого соціуму.

«Цей кліп – трушна кіношна історія, яка зачіпає кілька важливих на мою думку тем: тему булінгу у школі, тему сильної особистості у системі, якій важко та яка фактично не має права на те, щоб бути інакшою. Пісня «Все Що Тебе Не Вбиває» – дуже бойовий трек, це пісня людини, яка готова боротися, долати життєві труднощі на шляху до мрії. Тобто, по суті, це композиція про досягнення мети», – розповідав на знімальному майданчику Pianoбой.

Разом із прем’єрою кліпу «Все Що Тебе Не Вбиває» Дмитро Шуров також оголосив про запуск своєрідного флешмобу у стрічці коментарів під ним. Відтак, якщо ви бажаєте послухати виступ Pianoбоя на власному шкільному випускному у травні, просто залишайте коментарі про новий ролик на сторінці у YouTube, додаючи до них номер рідної школи та назву вашого населеного пункту.

Українська музика: Pianoбой – Все Що Тебе Не Вбиває

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Дмитро says:

    О, ну ця тема має бути близьйою для Піанобоя. Він схожий на тих, кого зазвичай гноблять у школах. І що він таке верзе про сильних людей? Це типу сильних духом людей пресують постійно?

  2. Ліза says:

    Кліп плагіат з роботи Ксавье Долана для пісні Indochina. Соромно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *