Pianoбой – Вітчизна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Pianoбой – Вітчизна (Сингл)

Улюблена багатьма пісня «Родина» з альбому «Не прекращай Мечтать» (2013 рік) Дмитра Шурова aka Pianoбой, отримала свою оновлену варіацію та заново була поширена автором у соціальних мережах сьогодні, 30 березня 2017 року. Нагадаємо, що початкова версія даного твору була записана Дмитром всього за кілька місяців до початку подій на Майдані, по завершенню яких її почали називати майже пророчою.

Нову україномовну версію пісні «Вітчизна» Pianoбой записав, не плануючи цього наперед, адже листа з використаними у ній поетичними рядками артист неочікувано отримав напередодні від Катерини Галенко, звичайної вчительки з Луганщини. Надісланий переклад його власного вірша настільки припав до душі виконавцю, що він одразу ж вирішив зафіксувати його студійно, підкріпивши мінімалістичним оркестровим аранжуванням, яке не відволікало би слухача від головного змісту роботи. На створення даного треку, починаючи від моменту появи ідеї і до дня фінального релізу, Pianoбою знадобилося близько місяця часу. Варто також додати, що у роботі над оновленою версією пісні Дмитру допомагав його тезка, Дмитро Саратський, який відповідав за оркестрове аранжування.

«Сьогоднішню прем’єру під назвою «Вітчизна» варто відносити до переліку особливих. Мені було дійсно важко створювати цю версію після численних разів виконання оригіналу, але я сприйняв це як своєрідне випробування. Пісня і її оновлений зміст, безперечно, вартували усіх тих зусиль. У ній змальовано погляд людини, у якої хочуть відібрати Батьківщину, проте ця людина не покладає зусиль у боротьбі за Вітчизну, за все цінне в житті, бо дечого ріднішого вона просто не має», – коментує новинку Pianoбой.

Українська музика: Pianoбой – Вітчизна

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. FenderST says:

    Хоча я і є великим прихильником україномовної музики, оригінальна версія у Піанобоя мені сподобалась значно більше. Вона більш чесна

  2. Olenka says:

    Pianoboy як завжди на висоті, його музика не залежить від мови: завжди глибоко, завжди якісно, завжди цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *