Pianoбой – Take Off
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Take Off (Альбом)

Дмитро Шуров, більш відомий під творчим псевдонімом Pianoбой, поділився з прихильниками своєю новою сольною платівкою під назвою Take Off. Альбом вмістив у себе десять нових композицій, але якщо все ж таки бути зовсім точним, то на одну менше, адже останній трек Silence, у відповідності до свого заголовку, складається виключно з тиші.

Переважна більшість пісень альбому Take Off російськомовні, але в новому релізі Pianoбоя присутні також один англомовний і один україномовний треки. І, випереджаючи ваше питання: ні, україномовний трек – це не екранізоване нещодавно «Кохання», а пісня під назвою «Так добре з тобою». «Кохання», до речі, на платівці чомусь взагалі немає (звісно мова йде про композицію, а не про тематику), як з рештою і ще декількох відомих очікуваних композицій.

Третій за ліком диск Pianoбоя отримав назву Take Off не випадково, адже у перекладі це словосполучення означає явище, а точніше стан, при якому людина, птиця або літак концентрує свої найважливіші якості, щоб подолати силу тяжіння, яка тримає на Землі. «Це не завжди вдається, але якщо не пробувати відірватись від землі, то польоту точно не буде, а без польоту, на мою думку, життя не має сенсу. Я присвячую цей альбом всім, хто прагне зльотів та не боїться падінь», – зазначив в анотації Дмитро Шуров.

Записували новопредставлену платівку на столичній студії «ДЫШУ», в період з минулорічного жовтня по серпень 2015 року. Окрім Дмитра над платівкою працювали: Ольга Шурова (вокал, fender jaguar, claps), Микола Кістеньов (бас-гітара, контрабас), Андрій Надольський та Олександр Поляков (обидва барабани). Інженер мастерингу – Frank Arkwright (Abbey Road Studios, London, UK). Альбом можна безкоштовно прослухати в Інтернеті, або ж підтримати музиканта, придбавши ліцензійний контент на iTunes чи Google Play.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *