Pianoбой – Родимки
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Родимки (Сингл)

Відомий музикант Дмитро Шуров, також знаний як Pianoбой, презентував слухачам свою нову україномовну композицію «Родимки», записану на студії «Д.Ы.Ш.У». В основу новинки було покладено російськомовну пісню «Родинки» з останнього студійного альбому TakeOff, про який ми вже згадували на нашому сайті. Але автор відмічає, що перед вами не просто переклад пісні на українську мову, а по суті фактично інший твір.

«У порівнянні з альбомною версією, ця вийшла значно більш емоційною, в ній з’явилися нові інструменти і тепер вона дуже нагадує той варіант, який ми зазвичай виконуємо на концертах. Незмінним лишився лише загальний меседж треку – давайте думати про майбутнє, любити себе та оточуючих, шукати своє кохання, з яким можна «розбити сад, зробити дітей», самовдосконалюватись та жити на повну, «стрибаючи у височінь», – зазначив в анотації Дмитро Шуров.

Прем`єра нової пісні Pianoбоя відбулася не тільки у всесвітній мережі, а й в етері популярних вітчизняних радіостанцій, серед яких «Джем FM», «Наше Радіо», «Просто Радіо», «Українське радіо», «Промінь» та інші. Варто додати, що вже у травні Pianoбой презентує також і офіційний відеокліп до оновленого треку «Родимки», тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *