Pianoбой – Родимки (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Родимки (Кліп)

Дмитро Шуров, він же Pianoбой, вирішив «зробити ранок» українських меломанів, при чому зробити його романтичним та у прямому сенсі неземним. Саме сьогодні, 25 травня 2016 року, кілька годин тому, виконавець оприлюднив у мережі свій новий офіційний кліп на пісню «Родимки», яку близько місяця тому презентував у якості синглу. Якщо бути зовсім точним, то це була презентація україномовної версії композиції, адже версія російською мовою увійшла до останнього студійного альбому ДШ під назвою Take Off. Словом, якщо ви бажаєте дізнатися більше про саму композицію, можете знайти інформацію тут.

Щодо самого відео, то за його створення Pianoбой висловлює величезну подяку Radioaktive Film, Patoka Studio, Cinnamon VFX та усім іншим спеціалістам, що доклали свою руку до створення цього кліпу. Зокрема, над сьогоднішньою прем’єрою працювала наступна команда: Ганна Бурячкова (режисер),Олена Чеховська (DoP), Jane Yatsuta (виконавчий продюсер) та Ольга Косенко (продюсер). Особливий «позаземний» стиль створила команда Patoka Studio.

У новому музичному відео мова піде про романтичні відносини двох інопланетних істот, що, звісно ж, є символізмом. Ось як прокоментував ідею новинки сам Дмитро Шуров: «Ми можемо не до кінця знати наших близьких, навіть тих, які постійно знаходиться поруч із нами. Якщо придивитися уважніше, то твоя кохана людина цілком може виявитися інопланетянином, проте якщо вам добре разом – не зважайте на це. Значить просто так треба».

Додамо, що допрем’єрний показ кліпу «Родимки» відбувся вчора, під час виступу Дмитра Шурова і його музикантів на сцені столичного концертного майданчика під відкритим небом Roof. Щасливі відвідувачі цього знакового музичного дійства охрестили його справжньою космічною прем’єрою «між небом і землею».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *