Pianoбой – Полуничне Небо
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Полуничне Небо (Сингл)

Запис своєї нової композиції «Полуничне Небо» Дмитро Шуров називає просто таки епічним, адже він проходив на чотирьох різних студіях звукозапису за участі понад п’ятдесяти різних музикантів. Тому у новій пісні можна почути звучання найрізноманітніших музичних інструментів – починаючи від індійської перкусії та ситару, і закінчуючи українськими цимбалами та класичним інструментарієм естрадно-симфонічного оркестру.

В анотації до новинки Pianoбой зазначив, що ця пісня є досить особистою роботою, адже в її основі лежить розповідь про ту особливу жінку, яка робить його, Дмитра Шурова, кращим. «Я щиро вважаю «Полуничне Небо» самою світлою та романтичною роботою з усього мого репертуару. Створюючи її, я намагався мислити як художник – уявляв у голові полотно, на якому я малюю свою Любов, і ні в чому себе не обмежував. Це однозначно новий рівень для проекту Pianoбой», – каже він.

Свіжий сингл, прем’єра якого відбулася у мережі сьогодні, 10 жовтня, увійде до наступного номерного лонг-плею Шурова і ко, запланованого на наступний 2018 рік. Але це не означає, що новин від гурту Pianoбой усім нам доведеться трохи зачекати, адже вже за тиждень відбудеться презентація офіційного кліпу до сьогоднішньої пісні-новинки.

Також варто додати, що за декілька днів Дмитро з командою вирушають у тур Україною (15 міст) з новими композиціями, камерним оркестром та спеціальною світловою шоу-програмою. Квитки вже у продажу!

Українська музика: Pianoбой – Полуничне Небо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *