Pianoбой – Полуничне Небо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Полуничне Небо (Кліп)

Коли поруч із Дмитром Шуровим знаходиться «жінка, яка тримає Дзен», у рамках проекту Pianoбой створюються пісні на зразок «Полуничного Неба», до якої команда відзняла також офіційний кліп. Головна ідея світлої та романтичної відеороботи належить дружині Дмитра Ользі Шуровій, а також режисеру кліпу Анні Бурячковій. Дія відео відбувається в сільському будиночку художників Іллі Чичкана та Маші Шубіної, які з’являються у кадрі разом з іншими пізнаваними людьми – сім’єю Шурових (сестра Дмитра Оля, дружина Ольга, та син Лев), учасниками гурту Pianoбой, а також запрошеними друзями-акторами.

У новому відео «Полуничне Небо» приховано дуже багато символізму – босі щасливі діти, живопис, музика, палке кохання і щастя, немов натякають на зашифровані у ролики мрії про щасливу долю України та всіх її дітей. За словами Дмитра Шурова, у кліпі він хотів зобразити таку різну, але однаково щасливу країну, де знайдеться місце і бізнесменам і художникам, людям різного віросповідання та віку, усім тим, хто мріє побудувати суспільство, де космополітизм не заважатиме патріотизму. Словом, нова атмосферна робота проекту Pianoбой демонструє символічне поєднання енергій різних, але однаково прекрасних людей, які живуть у гармонії одне з одним.

Цікаво, що композицію «Полуничне Небо» Pianoбой почав писати на сходинках потяга, що мчав крізь вечірні, але ще сонячні гори Шрі-Ланки, під час однієї зі сімейних мандрівок. Погодьтеся, так вийшло, що кліп у повній мірі передав глядачу ту первинну атмосферу, яка надихала автора на написання даного чуттєвого твору. А тим, кому навіть цієї порції теплоти виявиться недостатньо, Pianoбой та компанія радять відвідати виступ у рамках великого концертного туру «На Вершині», стартуючого вже завтра (19.10.17) у місті Лева.

Українська музика: Pianoбой – Полуничне Небо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *