Pianoбой – Підручник
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Підручник (Кліп)

Pianoбой зробив подарунок усім школярам до нового навчального року, презентувавши свіжу тематичну пісню «Підручник» та кліп до неї, знятий під час виступу у стрийській школі №4. Саме цей навчальний заклад виграв конкурс на сторінці Pianoбой у YouTube та отримав можливість прийняти у себе Дмитра Шурова і ко, які подарували свій виступ дітям у рамках останнього дзвоника.

За словами Дмитра, всі ми є лише малесенькими піщинками у Всесвіті, а наше існування – всього лише один яскравий спалах, одна миттєвість серед вічності. Тому виконавець закликав цінувати своїх батьків, вчителів, школу, однокласників чи одногрупників, свою країну та життя в цілому, адже інших у нас не буде. Словом, ця пісня про те, що варто любити кожну хвилину свого життя, наповнювати його змістом та любов’ю і не шкодувати про той час, що минув. Також співак зазначив, що «Підручник» – це подарунок усій молоді, що має трохи пом’якшити сум за пройдешнім літом, за тією чудовою, насиченою концертною порою, яку багато з них провели разом із Pianoбоєм.

«Підручник» – це дуже романтичний трек про те, як круто жити тут і зараз. Ми всі є частинкою спільної історії, але не всі усвідомлюють, наскільки важливим є кожен з нас – кожна особистість, кожне серце, кожна емоція, яку ми вкладаємо у наше сьогодення», – коментує новинку Pianoбой.

Судячи з відгуків у мережі, слухачам такий подарунок таки припав до душі: «Начебто така проста зйомка, а так душевно і ностальгічно»; «Найкращий подарунок на 1 вересня! Дякую»; «Я би хотіла собі такий перший дзвоник»; «Останні пісні так пов’язані із шкільними роками, здається у Діми ностальгія»; «Чекала цю пісню з минулої осені, дякую!».

Додамо, що пісня «Підручник» потрапить до переліку треків майбутнього, четвертого за ліком альбому від гурту Pianoбой, запланованого на наступний рік.

Pianoбой – Підручник

Pianoбой y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Гарна пісня! Чудовий кліп!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *