Pianoбой – На Вершині
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – На Вершині (Кліп)

Дмитро Шуров разом із своїм сином Левом знялися в новому кліпі до пісні «На Вершині», що став наступником оприлюдненого раніше відео зі столичного велотреку (переглянути цей ролик ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням). Авторство ідеї даної надзвичайно світлої за настроєм роботи, належить двом молодим дівчатам-режисеркам – Марії Оз та Луці. За словами творців відео, це справжня ода миру, дружбі та взаємопідтримці.

За словами Дмитра Шурова, або ж просто Pianoбоя, кліп «На Вершині» розповідає про життєві моменти, коли часом усі люди можуть упасти, позбивати коліна, але не дивлячись ні на що, підвестися, та рушити далі, завдяки невичерпній підтримці своїх рідних та близьких. «Набагато легше досягати будь-яких цілей завдяки підтримці рідних та близьких людей, водночас намагаючись допомогти їм та собі стрибнути вище голови. Мій улюблений момент кліпу «На Вершині», це коли Левко успішно відбивається від атаки зелених чудовиськ, та відлітає, наче супермен. Ти, сину, можеш бути кращим за всіх, принаймні, для мене ти вже є таким. Love, Peace, Ми з Тобою На Вершині», – пише у соціальних мережах Pianoбой.

Особливий позитивний та легкий настрій кліпу «На Вершині» вдалося створити завдяки Ользі Шуровій, дружині Дмитра та матері Лева, яка за сумісництвом є PR-директором музичного проекту Pianoбой. Оператор роботи – Денис Кучеренко.

Здається, із такою підтримкою рідних, Дмитро Шуров легко впорається з важливою роллю судді наступного сезону талант-шоу «Х-фактор», та відкриє для України ще не одну потенційну музичну і не тільки зірку. Додамо, що прем’єра нового сезону телешоу відбудеться 2 вересня 2017 року, та буде традиційно продовжуватися кожної наступної суботи о 19:00.

Українська музика: Pianoбой – На Вершині

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *