Pianoбой – Кохання
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pianoбой – Кохання (Сингл)

Популярний музикант і композитор Дмитро Шуров, також відомий як Pianoбой, оприлюднив у мережі свою нову композицію «Кохання», яка стала його першим україномовним треком за часів сольної кар’єри. Як зізнався виконавець, раніше він вже здійснював кілька спроб написати пісню саме українською мовою, але через його перфекціонізм, її текст міг так і лишитися просто рядками на папері лишень через одне недоречне, на думку автора, слово. А композиція «Кохання», на відміну від своїх попередниць, народилася досить швидко, під впливом надемоційного трибьют-концерту, присвяченого Кузьмі. За словами Дмитра, самий цей емоційний момент, у найширшому його розумінні, і перевтілився з часом у вищезгадану пісню.

«Це своєрідний гімн коханню, так би мовити українська варіація на тему All You Need Is Love. Зазвичай, більшість композицій цієї тематики, як правило, адресовано якійсь конкретній людині або закоханій парі. Але не в моєму випадку, адже ця пісня присвячена коханню як явищу, яке так само як і музику дуже важко пояснити і фактично не можливо контролювати», – розповів Pianoбой.

Автором слів та музики традиційно виступив сам Дмитро Шуров. Мастеринг пісні зроблено на культовій студії Abbey Road в Лондоні інженером Френком Аркрайтом, відомим своєю співпрацею із Radiohead, Coldplay, Oasis, System of A Down, Placebo та іншими.

Варто додати, що вже найближчим часом поціновувачів творчості Pianoboy очікує ще один приємний сюрприз – відеокліп на пісню «Кохання», над яким працювала велика інтернаціональна команда професіоналів України, Франції та Росії. У новому ролику на глядачів очікує близько двадцяти різних знімальних локацій, а його головними родзинками стануть виконавці головних ролей – Володимир Зеленський та Олена Кравець зі студії «Квартал 95».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *