Pianoбой – Кохання (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Pianoбой – Кохання (Кліп)

Нова романтична композиція Дмитра Шурова із символічною назвою «Кохання» отримала своє не менш чуттєве візуальне втілення. Вчора, 25 серпня, відбулася прем’єра нового спільного кліпу Pianoбой та артистів студії «Квартал 95» Володимира Зеленського та Олени Кравець, знятого на зовсім свіжу пісню колишнього піаніста «Океану Ельзи», Esthetic Education та Земфіри.

«Це мабуть перший випадок за всю історію проекту Pianoбой, коли до нашого кліпу доклали руку стільки талановитих і неординарних людей. Супер-режисер Гліб Орлов, красуня Олена Кравець, весь продакшн, стилісти і постановники трюків – всі вони були на висоті. Ну, але все ж таки, моїм найулюбленішим моментом кліпу став епізод, коли Вова Зеленський співає перший рядок пісні «Кохання» моїм голосом. Уявіть собі, людина, чий голос знає практично вся наша країна, раптом починає співати моїм голосом», – розповів Дмитро Шуров.

«Мені дуже симпатизує творчість Дмитра, тож я не вагаючись одразу погодився не тільки знятися в його новому кліпі, а і заспівати його голосом, – посміхаючись, розповідає Володимир Зеленський. – Ну а якщо серйозно, то я переконаний, що кохання – це той надприємний стан, який ми маємо максимально поширювати будь-якими доступними методами», – зазначив шоумен.

Олена Кравець, у свою чергу, також відмітила свою надзвичайну любов до творчості Pianoбой. Ба більше, адже вся її сім’я – великі прихильники Дмитра, а донечка Маша навіть знає напам’ять майже всі його пісні.

Додамо, що над новим кліпом Pianoбой під назвою «Кохання» працювала міжнародна команда спеціалістів Франції, України та Росії. Режисерське крісло зайняв відомий режисер Гліб Орлов, а оператором виступив Томас Хардмейер, лауреат премій «Сезар» і «Люмьер», знаний за співпрацею з Жаном-П’єром Жене, Рішаром Беррі та Ксав’є Немо.

Теґи: Українська музика, Pianoбой, Кохання

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *