PIANO – Знаки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PIANO – Знаки (Альбом)

Новий альбом «Знаки» від львівського гурту Piano нарешті став доступним для прослуховування всім охочим. Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця колектив офіційно оголосив про вихід своєї нової дванадцятитрекової (11 пісень + заключне аутро, складене з назв усіх композицій лонг-плею) платівки, яка на той момент була доступною лише для придбання на популярних сервісах, а також для мінімального ознайомлення у форматі семплу.

За словами вокалістки гурту Христини Головко, «Знаки» характеризуються достатньо широкою стилістичною комплектацією, адже в альбомі присутні елементи фанку, арт-року, інді, альтернативного року, тощо. Зауважимо, що дебютний реліз колективу було виконано у форматі акустики.

«Ми собі подумали, що всіх нас оточують певні знаки, які, разом із тим, є певними емоціями. Кожна з дванадцяти пісень нового альбому ніби розповідає історію якоїсь конкретної емоції, але, разом із тим, також торкається багатьох інших. Також ми хотіли мандрувати далі від наших «Пристаней». Оскільки таку назву носила наша перша платівка, ми вирішили відшукати якийсь натяк, символ, що допоможе нам визначитися із назвою альбому-наступника. Саме так ми прийшли до «Знаків», – розповідає фронтвумен Piano.

Додамо, що наразі учасники Piano активно «транслюють» свої «Знаки» не тільки у всесвіт, але і для цілком конкретних людей – відвідувачів концертного туру на підтримку нової платівки. Шукайте розклад виступів та додаткову інформацію на сторінках гурту у соціальних мережах.

Українська музика: PIANO – Знаки

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сандро says:

    Классный альбом, мне понравился.
    Единственное, “хитяры” не хватило, все ровные на 8/10, а такой чтобы засела в голове не нашел. Может ещё послушать нужно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *