PIANO – Темна зима
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PIANO – Темна зима (Сингл)

Інді-гурт PIANO випустив у світ новий сингл з однойменного майбутнього альбому під назвою «Темна зима». Композиція стала третім оприлюдненим треком з нової платівки, реліз якої заплановано вже на початок березня.

За словами учасників колективу, дана пісня «увірвалась» в альбом останньою і не планувалася у початковій концепції створення платівки, однак вже після однієї репетиції отримала нове потрібне звучання і майже одразу стала готовою до запису.

«Пісня «Темна зима» про холод, який з’являється коли недосказаність і дрібні образи будують кордони між людьми. Ніщо не лякає так, як суцільна темрява і холод, але світло приходить неочікувано, обіймаючи за плечі і промовляючи слова любові», – розповідає вокалістка PIANO Христина Головко.

Нагадаємо, що раніше, на підтримку нового лонг-плею, музиканти гурту PIANO вже видали пісні «Море води» та «Поговори зі мною», остання з яких була записана у супроводі струнного оркестру, а також отримала офіційний відеосупровід. Поява нового синглу «Темна зима» стала новим символічним етапом існування формації, пов’язаним із видозмінами звучання у порівнянні з минулим акустичним EP-релізом «Пристані».

Українська музика: PIANO – Темна зима

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Владислава says:

  PIANO не вызывает ничего у меня внутри, хотя по музыкальной теме, аранжировке, саунду, тексту претензий особо нет, первые 3 пункта даже довольно здоровские, но исполнение совсем не трогает, не хватает эмоции, рыка/напора/посыла что ли какого-то, хотя , возможно в таком случае, это было бы уже не PIANO.. не знаю, не мое

 2. Анна says:

  Фух, аж мурашки от этой песни. Как будто весь холод и темнота в одном бокале,а потом глубокий вдох!)) И вокал такой непривычный. И в остальном –
  всё гармонично, по-моему, хотя меня больше интересуют в музыке атмосфера и эмоции, мне всего хватило. Посмотрим, что будет в альбоме) *Конечно,всё в этом мире на любителя.

 3. Олеся says:

  Дякую гурту за таку чудову музику, я вас слухаю з 2014 року! Кожна пісня …проймає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *