Piano - Пристані
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Piano – Пристані (EP)

Молодий львівський гурт Piano завершив запис свого першого студійного релізу – акустичного міні-альбому під назвою «Пристані». Платівка вмістила в собі шість авторських композицій колективу, які за короткий проміжок часу, який пройшов з моменту презентації, вже встигли отримати безліч схвальних відгуків від слухачів. Зокрема, про це красномовно говорить той факт, що через тиждень після розміщення альбому в Інтернеті, пісні платівки набрали більше шести тисяч прослуховувань на сайті Soundcloud.

«Дякуємо Лесику Драчуку, студії звукозапису «Шпиталь Рекордс», Багрій Наталії та Євгену Соснію зі студії MD за допомогу у записі нашого акустичного альбому «Пристані». Ну і особлива подяка нашим слухачам! Для Вас наші осінні, акустичні «Пристані» і пристрасті!» – написали на сторінці офіційної спільноти Piano учасники гурту.

Наразі пісні з першого альбому гурту транслюються на хвилях радіо «Львівська хвиля» та радіо «Аристоркати», а сам колектив активно виступає на різних музичних фестивалях та перформансах. Зокрема, зовсім нещодавно музиканти відкривали найбільший акустичний фестиваль Західної України Lviv Acoustic Fast.

Наразі актуальний склад Piano виглядає наступним чином: Христина Головко (вокал, тексти), Олег Тимошик (гітара) та Богдан Головко (тексти, гітара).

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Катерина says:

    Ви просто чудові!Дуже сильні духом пісні!Бажаю вам творчої наснаги!Чекаю нових пісень!І хочу ваш гурт побачити в Дніпропетровську.Чекаю=)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *