PIANO – Поговори зі мною
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PIANO – Поговори зі мною (Сингл)

Потрохи-помалу львів’яни з гурту Piano починають відкривати перед слухачами імпровізовану завісу своєї майбутньої студійної платівки. Нагадаємо, що з моменту прем’єри попереднього синглу «Море води» вже минув практично цілий рік, і от, сьогодні, 8 лютого 2017 року, ми раді презентувати вам його наступника – новий трек під назвою «Поговори зі мною», записаний в оркестровому супроводі. Тільки уявіть – до запису та створення пісні долучилась команда з понад 30 професійних музикантів!

«Це неймовірна композиція, майже молитва. Пісня для особливих моментів, це пісня про пошук сили, про шлях у невідомість, про пошук суті і себе самого, це дотик світла до темряви сумніву. Композиція, яка так довго жила у нас, тепер, нарешті, житиме для Вас!» – розповіла «Нотаткам» вокалістка Piano Христина Головко. Саме вона, до речі, разом із гітаристом Олегом Тимошиком і є авторами слів та музики новинки «Поговори зі мною». Аранжування : Олег Тимошик, Остап Панчишин.

Додамо, що запис, зведення, та мастеринг твору проходили на студії Jenny Records під керівництвом Мар’яна Криськува, а обкладинку до нього створила молода художниця Аліса Корніловська.

PIANO – Поговори зі мною

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Lenka says:

    Щось не зайшло, як на мене – занадто манерно

  2. Марія says:

    це дивовижно, проймає з першої секунди! Надзвичайно! Браво!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *