PIANO – Поговори зі мною
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

PIANO – Поговори зі мною (Кліп)

Зазвичай, під час зйомок кліпу на будь-яку свою пісню, музиканти намагаються за допомогою візуального відеоряду підкреслити її головну ідею, але учасники львівського гурту Piano обрали для себе трохи інший шлях. За їхніми словами, у свіжому відеокліпі «Поговори зі мною» вони намагалися розширити тематику роботи, втілити та передати глядачу трохи інше прочитання пісні, яку кілька місяців тому було оприлюднено у вигляді окремого синглу.

Новий ролик «Поговори зі мною», що став першим кліпом у відеографії гурту, знімали у рідному для команди Львові під керівництвом тандему режисерів Віктора Жиркова та Юлії Шафранської. Зйомки провадили Олег Козицький, Олег Тибінка та Богдан Ільчишин, подальший монтаж відзнятого матеріалу здійснив Богдан Ільчишин, а роль дівчинки-поводиря виконала Юля Герасим.

«Це історія глибокого пошуку себе на краю сумнівів і темноти, де музика стає твоїм шляхом і ти йдеш ним незважаючи нінащо, адже лише там ти віднаходиш світло. Ти просто береш за руку свого поводиря і не боїшся бути собою», – пояснює читачам «Нотаток» фронтвумен Piano Христина Головко.

Не зважаючи на те, що наразі команда із головою заглибилася у формування звучання свого майбутнього студійного альбому, музиканти обіцяють не забувати про своїх слухачів та радувати їх новинами ще до безпосереднього релізу платівки. Слідкуйте за наступними анонсами у соціальних мережах!

Українська музика: PIANO – Поговори зі мною

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *