PIANO – Море води
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

PIANO – Море води (Сингл)

Довгоочікувана прем’єра від львівського гурту PIANO: сьогодні, 9 березня 2016 року, музиканти презентували у всесвітній мережі свій новий студійний сингл під назвою «Море води». Свіжий трек став для колективу фактично новим етапом творчого шляху та першою оприлюдненою частинкою майбутнього повноформатного альбому. Робота над твором тривала з вересня 2015 року на одній із львівських студій звукозапису.

«Море води – це всесвіт, який існує в середині кожного з нас. Простір, який ми постійно наповнюємо почуттями. Коли нас не чує оточення, він виконує роль внутрішнього голоса-порадника, а коли навколо нас утворюється пустота, він стає справжнім притулком для душі. Кожного дня він наповнює нас світлом та спокоєм. Для нас це нове звучання і виклик, який ми з радістю приймаємо», – зазначила в анотації до композиції вокалістка PIANO Христина Головко.

Зазначимо, що першими почути «Море води», а також ще декілька нових пісень гурту мали змогу всі відвідувачі живих виступів PIANO, які ексклюзивно відбулися минулого року у Києві та Львові. Для того, щоб частіше бачити молодий колектив на концертних майданчиках вашого міста, ви можете особисто допомогти формації у її розвитку, просто придбавши нову пісню «Море води» за допомогою сервісу Google Play.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *