PIANO – Любов
Матеріали, Популярна музика, Релізи

PIANO – Любов (Сингл)

Львів’яни з гурту PIANO надіслали у всесвіт свою «Любов» – саме таку назву отримав новий сингл колективу, який став першим релізом за календарний рік. Наразі новинка вже є доступною для придбання практично на всіх популярних музичних платформах, або для прослуховування онлайн.

Музиканти зазначили, що за час їхньої «мовчанки» матеріал все ж таки писався, але все ніяк не вдавалося віднайти ту саму пісню, яку хотілося би видати. Нагадаємо, що до цього у гурту PIANO був реліз повноформатного альбому «Знаки», наповненого серйозним і глибоким матеріалом, відтак учасники команди прийняли рішення дещо розбавити репертуар саме світлою і теплою композицією.

«На написання цієї пісні мене надихнула думка про те, що любов не має правовласника, любов ніколи не є твоєю чи моєю, а є спільним високим почуттям над усіма людьми. Мені спав на думку такий вислів, що «любов ніколи не сама, у неї є ти», тому ми з хлопцями одразу ж сіли і написали цю композицію всього за одну репетицію. Це велика рідкість для нас, адже у музичній роботі ми є перфекціоністами. Обіймайте і будьте щасливими!» – коментує фронтвумен PIANO Христина Головко.

Співачка також додала, що на наступний їхній реліз не доведеться довго чекати – це буде зимова пісня про далекі світи, яка наразі вже записана і чекає свого часу. Слідкуйте за наступними новинами!

PIANO – Любов
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *