Петя Зарудний – ЧаДо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Петя Зарудний – ЧаДо (Альбом)

«Гомеопатія як метод зцілення» – саме так лаконічно охарактеризував свій сольний акустичний альбом «ЧаДо» фронтмен рівненського гурту Merva Петя Зарудний. За словами співака, платівка вмістила у себе композиції, написані ним протягом останнього півріччя.

«Альбом «ЧаДо» – то ще одна збірка моїх нових пісень. Сам процес запису зайняв декілька днів у студії, як тільки у мене випало трохи вільного часу. Я не намагаюся зробити якийсь досконалий продукт – просто записую, те, до чого на ту мить лежить душа, фіксую матеріал, щоб нічого не забути і не загубити. А разом з тим і ділюся напрацюваннями з іншими. Так, власне, і почали з’являтися нові альбоми десь біля року тому. Все просто: «ЧаДо» – це дитина, адже саме так музикант сприймає кожну пісню чи альбом», – розповів нашому сайту вокаліст «Мерви».

Разом з тим Петя Зарудний зазначив, що в «ЧаДі» не слід шукати єдиної сюжетної лінії, оскільки презентовані композиції по суті є його музичною реакцією на ті чи інші оточуючі речі та фактори.

Нагадаємо, що не так давно Петя разом зі своїм колективом Merva подарували слухачам свій другий повноформатний альбом під назвою «І-Цзин», з яким ви також можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням. Або ж просто приходьте на київський акустичний виступ «Мерви», що відбудеться 20 вересня у творчому просторі «6-й Поверх» (Хрещатик 44). Деталі тут.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *