Петя Зарудний - Акустика (Т-1)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Петя Зарудний – Акустика (Т-1) (Збірка пісень)

Днями шанувальники сучасної української музики отримали у свої аудіо колекції новий цікавий реліз – компіляцію пісень від фронтмена відомого гурту Merva Петра Зарудного. Збірка вмістила в себе дев’ять авторських композицій, виконаних в акустичному форматі.
«Дана підбірка пісень не являється моїм сольним альбомом, адже це просто зібрання деяких авторських композицій, що мають пряме відношення до Мерви, як до мого основного творчого реалізатора. Записувались вони з метою фіксації форми та деяких ідей. Я подумав, що в цьому є свій шарм і саме тому поділився цими напрацюваннями зі світом», – розповів Петро.
Представлені в альбомі «Акустика(Т-1)» композиції наразі відсутні у творчому доробку гурту Merva, але мають з’явитися в його репертуарі у майбутньому, адже за словами автора, ці пісні прийшли саме для подальшої реалізації в рамках зазначеної вище відомої альтернативної формації.
Слідкуйте за новинами та анонсами від Петра Зарудного та його колективу на сторінці офіційної спільноти гурту Merva (ex – Віра, Ейфорія) ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *