Petja Zarudniy – MU
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Petja Zarudniy – MU (Альбом)

Незмінний лідер відомої альтернативної команди Merva Петро Зарудний час від часу надзвичайно радує поціновувачів мінімалістичного звучання та всесвіту балансу своїми сольними філософськими роботами. І от, як ви вже зрозуміли, зовсім нещодавно ще одна добірка авторських робіт музиканта, що отримала назву MU, стала надбанням загалу.

Що ж воно таке, це загадкове MU, слухачам залишається тільки здогадуватись, але щось мені все ж таки підказує, що це аж ніяк не абревіатура назви футбольного клубу Manchester United, а скоріше слово-заперечення у японській та корейській мові. У дослівному перекладі MU (Му) означає «ні», «без» або «відсутність», проте мовознавці стверджують, що в будистських коанах (алегоричні вислови, діалоги, короткі оповіді, тощо ) воно отримує трохи інше розуміння та вже використовується у значені «ані так, ані ні».

Одним з таких коанів, до речі, Петя Зарудний, доповнив публікацію свого альбому MU у соціальних мережах: «Монах запитав у Дзесю: Чи наділена собака Природою Будди? Дзесю відповів: Му!». Тож тепер і ви маєте можливість трохи обміркувати стародавній вислів, а робити це краще під акомпанемент свіжої платівки рівненського виконавця.

Завантажити


Наостанок доповнимо публікацію ще одним музичним дарунком, який Petja Zarudniy зробив за декілька днів до релізу платівки. Мова йде про студійну версію композиції «Шанхай Мама», робота над якою, до речі, так само як і над рештою нового матеріалу, проходила на власній студії звукозапису M-studio.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *