Пестициди – Кандидат
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пестициди – Кандидат (Сингл)

Напередодні майбутніх виборів, чернівецький рок-гурт «Пестициди» презентував в Інтернеті свою нову пісню про блазнів, політику і бабло під назвою «Кандидат». На жаль, у нашій країні ці поняття майже постійно крокують в ногу та часто-густо використовуються разом для побудови характеризуючих речень щодо діяльності більшості сучасних можновладців.

«Ще зовсім трохи – і вибори! Кожен з нас має певні переконання, погляди, симпатії. Але всі ми сходимось у поглядах щодо того, що у нас викликає справжню огиду блюзнірство та лицемірство багатьох кандидатів, які у передвиборчих перегонах намагаються вилізти з власної шкіри, аби напакувати свої кишені. Гурт «Пестициди» підготував пісню саме про таких особистостей», – розповіли музиканти в анотації до нового треку.

Зазначимо, що пісня «Кандидат» вже стала достатньо відомою у колах поціновувачів творчості «Пестицидів», і не в останню чергу через це учасники гурту вирушили на студію до свого друга Сашка Рогожевського для того, щоб записати її у гарній якості. За словами музикантів, наразі у них є ще декілька композицій, робота над якими поволі виходить на фінішну пряму, тож слідкуйте за новинами від гурту.

[fap_track id=”7600″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *