пернатый змей – Ти і є
Електронна музика, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

пернатый змей – Ти і є (Live відео)

Це якраз той момент, коли внутрішнє наповнення значно перевищує початкові поверхневі враження. Не зважаючи на достатньо дивну назву «пернатый змей», яка до того ж, пишеться з малих літер та російською мовою, музичний контент одеської команди знаходиться на дуже пристойному рівні, доказом чого є новий сингл «Ти і є», а також супутнє live-відео до нього. Зізнатися чесно, раніше про таку формацію особисто я абсолютно нічого не чув, і це при тому, що їхня музична історія розпочалася у далекому 2001 році. Можливою причиною цьому слугували помітні творчі паузи у діяльності колективу, остання з яких була оголошена минулого літа – гурт вирішив зробити паузу у концертній діяльності для того, щоб оновити своє звучання та створити дещо принципово нове, в першу чергу для самих себе. Що ж, здається це їм таки вдалося.

«У кожної пісні «пернатого змея» є свій власний характер та історія. «Ти і є» – це звернення до найближчої людини, до внутрішнього я, а також до слухача і творчості як такої. За минулий рік пісня пережила багато змін, в тому числі й у мові виконання. Також зазнав змін і склад гурту. Перед новими музикантами було поставлено завдання виконувати наживо абсолютно весь новий матеріал, насичений електронними тембрами, включаючи свіжий сингл «Ти і є». Власне, це і було вдало реалізовано: під час зйомки live-відео не використовується жодного «підкладу» чи «плейбеку»! Чекаємо на ваші відгуки!» – пишуть у соціальних мережах музиканти.

Новинка від гурту «пернатый змей» увійде до майбутнього міні-альбому під назвою «Камень», реліз якого планують здійснити ближче до завершення цьогорічного літа. Окрім згаданої нами пісні «Ти і є», до майбутнього EP потрапить також оприлюднена взимку 2017 композиція на слова Сергія Жадана під назвою «Найголовніше».

Українська музика: пернатый змей – Ти і є

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Женя says:

    Здорово, очень хорошо слит инструментальный звук с электронщиной

  2. Mik says:

    Klass. Budu ćastisze zaxodyty na wasz portal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *