PERNATIZ – Бейдевінд
Електронна музика, Матеріали, Релізи

PERNATIZ – Бейдевінд (Альбом)

«Чесно-нова українська електронна музика», – характеризують свій саунд хлопці з електронного проекту Pernatiz, які нещодавно презентували студійну платівку «Бейдевінд». Загалом цей альбом вмістив у себе десять авторських треків, а його назва означає курс судна щодо вітру, що, звісно ж, не є випадковістю.

За словами музикантів, лонг-плей «Бейдевінд» було створено протягом останнього календарного року, і за весь цей час він, немов вітрило човна, мчав їхню творчість вперед, долаючи перепони та видозмінюючись.

«Ця платівка створювалася буквально автобіографічно, по подіях у житті учасників гурту Pernatiz», – кажуть учасники одеської формації.

Цікаво, що гурт Pernatiz – фактичне переродження команди під назвою «Пернатый змей». «Я поставив перед собою таку складну задачу: робити не так, як я звик. Навіть не інакше у порівнянні з іншими, а інакше у порівнянні зі самим собою. І це виявилося навіть складніше, ніж намагатися зробити не так, як у всіх. Близько року я в собі ламав себе. Я почав писати музику не таку, як я чую навколо, не таку, як у інших. Але тепер робив це осмислено. Наш новий альбом звучить дивно, нестандартно, в ньому з’явилися незаїждженими тембри і звучки», – коментує лідер колективу Максим Ячмінь.

PERNATIZ – Бейдевінд
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олександр says:

    Доброго часу доби! Мені сподобався голос, музика, але, щоб зрозуміти зміст слів,- треба замислюватись і здогадуватися. Дякую за українську мову. Але над тестом треба попрацювати.

  2. Анатолій says:

    На мою думку – один з кращих релізів першого півріччя 2020! Електронна магія звучання цієї збірки просто заворожує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *