Familia Perkalaba – #Ґазззууу!
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Familia Perkalaba – #Ґазззууу! (Альбом)

До вашої уваги дев’ята повноформатна платівка відомого франківського андеґраунд-гурту Familia Perkalaba під назвою «#Ґазззууу». Свіжий альбом загалом умістив дванадцять треків, серед яких дві пісні, присвячені померлим друзям – композиція «Пілот», присвячена померлому вокалісту «Перкалаби» Андрію Федотову, а також трек Funeral Cabaret, що став присвятою померлому франківському режисеру Іллі Калюкіну.

За словами учасників Familia Perkalaba, якщо їхня попередня платівка народилася немов «на вдиху», то альбом «#Ґазззууу» створено однозначно «на видиху» після маленької паузи для дзену. «Ну шо, парафіяни, час прийшов. Дванадцять треків, записаних сонячним бабиним літом в горбах під небом. Радість і Щастя прибули!» – коментує продюсер гурту Мох, він же Олег Гнатів.

«Ра в горбах небесну стелю продира, наступає нова Перкалабова пора! Енергія вивільнення – лише ритуал, часу і змісту не існує, а спори переростають в далекоглядні гриби. Постійність гуцульського вітру транслює до простору новий альбом Familia Perkalaba «#Ґазззууу!», записаний на полонині у Квасах, настояний на рахівському міцелію та густому квасівському пиві. Жити варто тим, з чим несоромно піти далі і наступний рівень наближення до вільної природності переростає в нові 12 пісень групи. Вулканічна ska-вібрація карпатських традицій резонує з сучасним музичним дизайном, який було здійснено за підтримки близьких друзів і добрих людей, що розуміють цінність нешароварної актуальної культури. Джерело у нас у всіх одне, попускаймося, набуваймося, покаймося. Культовий Оркестр Радості і Щастя дарує слухачеві нове плато усвідомлення переродження і безперервного руху до абсолюту», – йдеться у повідомленні від Familia Perkalaba у соціальних мережах.

Familia Perkalaba – #Ґазззууу!
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *