Перкалаба - Джєрґа
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Перкалаба – Джєрґа

Чи можливо переспівати самих себе і до того ж зробити це по-новому і не менш цікаво для слухача? Саме таке питання поставили перед собою учасники гуцульського гурту “Перкалаба“, створюючи свій новий альбом під назвою “Джєрґа“. Цей диск став своєрідним випробуванням для музикантів, що прагнули відкрити у своїй й без того неформатній творчості все нові й нові сторони й музичні аспекти. Було вирішено навіть змінити назви деяких композицій задля збільшення ефекту новизни і незвичності. Всі представлені в альбомі “Джєрґа” композиції вже раніше видавалися в минулих релізах Івано-Франківського гурту, але повірте, різниця між ними досить велика. У будь-якому випадку, новий диск від “Перкалаби” буде цікавий як поціновувачам даної формації зі стажем, так і тим, хто ще не ознайомлений із творчим доробком гурту.
Сама назва “Джєрґа” на гуцульському діалекті означає килим, що перекликається із анлійським музичним терміном cover, яким прийнято позначати переграну чи переспівану композицію. Саме одинацять таких cover-версій власних пісень і склали основу нової платівки “Перкалаби“. Проте не варто сприймати даний альбом як компіляцію, адже сприймається і звучить “Джєрґа” як повноцінний альбом, зі своїм стилем, харизмою і особливою атмосферою.
Цей диск є колекційним виданням франківського колективу, і поки що придбати його в музичних крамницях неможливо. Слідкуйте за новинами і оновленням інформації на офіційному сайті гурту і в соціальних мережах.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/16701649″ params=”color=494644&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *