Перкалаба - Дідо
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Перкалаба – Дідо

Після прослуховування останнього альбому iвано-франківського гурту “Перкалаба” під назвою “Дідо“, складається враження, що слово “нетривіальність” було вигадано як допоміжний інструмент для характеристики саме цієї платівки, а гуцульсько-карпатське повітря видається його головною рушійною силою. Легкі і веселі настрої композицій, що переважають на диску, об`єднують під своїм крилом суміш з багатьох елементів найрізноманітніших музичних стилів. Музикантам з колективу “Перкалаба” дивовижним чином вдалося поєднати непоєднуване і це саме “непоєднуване” звучало гармонійно і цілісно у релізі “Дідо“. Виходячи за всі можливі музичні рамки, “Перкалаба” продовжує створювати автентичний продукт із сплетінням традиційних українських мотивів і якісним європейським звуком.
Спецiально для платівки “Дідо” учасники гурту “Перкалаба” записали пiснi з відомими музикантами. Зокрема на диску можна знайти дует з вокалістом “Gogol Bordello” Євгеном Гудзьом, фронтменом гурту “RotFront” Юрієм Гуржі і українським етно-колективом “Даха-Браха”.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/1368165″ params=”color=666361&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *