Перекоти Поле – В неділю рано сонце сходило
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Перекоти Поле – В неділю рано сонце сходило

«Перекоти Поле» – молодий і перспективний фольковий гурт з Львівщини, який у своїй творчості поруч зі стародавньою українською етнікою вплітає ланцюжки сучасних музичних поглядів, які у своєму поєднанні декому можуть здатися дивними чи навіть непоєднуваними. Проте львів`яни вміло доводять всім, що саме сьогодні в нашій країні існує справжня, актуальна і сучасна фольк-музика, що відіграє різнобарв`ям рідного етносу і тримається на неабиякому завзятті і музичній цілеспрямованості. Цікаво, що гурт «Перекоти Поле» не має у своєму складі професійних музикантів, що відкриває його учасникам додаткові шляхи розвитку і простір для імпровізації, адже вчитися і дізнаватися щось нове, тим більш у своїй улюбленій справі – це задоволення.
Колектив «Перекоти Поле» існує більше двох років, і за свою поки що невелику історію встиг привернути увагу слухацької аудиторії і виступити на багатьох українських етно-фестивалях, концертах і різноманітних мистецьких дійствах, серед яких були «Франко.Missia», «Ту Стань!», «Лемківська Ватра в Нагірному» та багато інших. Гурт також є активним учасником дружнього для нашого сайту проекту «Музика – доступна».
Музиканти «Перекоти Поле» час від часу дарують слухачам свої нові й нові композиції, оприлюднюючи їх у своїх офіційних спільнотах у соціальних мережах. І от, після видання декількох співанок у вигляді синглів, учасники гурту презентували свій перший офіційний міні-альбом, що отримав назву «В неділю рано сонце сходило» . Даний реліз вмістив у себе три студійні композиції гурту, які поєднали у собі українські колядки та щедрівки із мотивами гавайської гітари укулеле.
Так як міньйон під назвою «В неділю рано сонце сходило» є лише початком творчого шляху львівських музик, вони вже зараз активно працюють над створенням свіжого музичного матеріалу, який обіцяють незабаром презентувати. Тож слідкуйте за новинами від гурту «Перекоти Поле»!

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/18086232″ params=”color=1a1919&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, фольк-музика, музика українською, украинская музыка, Перекоти Поле, гурт Перекоти Поле, В неділю рано сонце сходило, міні-альбом гурту Перекоти Поле, нові пісні Перекоти Поле, сингл В неділю рано сонце сходило, скачати В неділю рано сонце сходило,завантажити Перекоти Поле – В неділю рано сонце сходило

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *