Peredmova – Самотній Місяць
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Peredmova – Самотній Місяць (Сингл)

Учасники столичного інді-дуету Peredmova, літературознавиця Віра Правило та музикант Владислав Зарічнюка, презентували першу композицію зі свого майбутнього повноформатного альбому, усі роботи над яким наразі вже практично завершено. Новинка під назвою «Самотній Місяць» видана у рамках діяльності новоствореного Вірою та Владом лейблу Dobryi Bober, орієнтованого на видання цікавої української музики, проведення різних концертів, фестивалів, лекцій, тощо.

Звучання Peredmova та, зокрема, майбутнього диску – це суміш дрім-попу, лаунжу, драм-н-бейсу та шугейзу. «Узагальнимо це як інді-поп, який годиться для танців у тумані долин. Їх музичні накладки схожі на ранкове пробудження. Тіло відпускає млявість і плавно заряджається настроєм на день», – кажуть музиканти.

«Я дивилась на місяць ввечері. Миттю прийшло масштабне відчуття. Я відчула загадку і людяність місяця. Я подумала про людину, яка відмовилась від Землі і тепер живе на місяці. Я написала текст, але не до кінця розуміла написане. Це схоже на життя, адже люди шукають правду і рухаються, аби лишитись собою. Вони знаходять, але хтозна-скільки сил витрачають на боротьбу з внутрішніми думками», – розповідає про пісню «Самотній Місяць» Віра.

Щодо згаданого нами лонг-плею від гурту Peredmova, то він міститиме 12 авторських творів гурту, об’єднаних єдиною та символічною назвою релізу – «Абетка». Платівка вийде 30 червня на тому самому лейблі Dobryi Bober, але вже зараз можна оформити передзамовлення за наступним посиланням.

Українська музика: Peredmova – Самотній Місяць

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *