Peredmova – Самотній Місяць
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Peredmova – Самотній Місяць (Кліп)

Прем’єра на «Нотатках»! Учасники інді-дуету Peredmova підготували для поціновувачів сучасної української музики свій новий відеокліп на пісню «Самотній місяць», над яким музиканти працювали протягом усього останнього року. Головну роль у відео виконав хлопець на ім’я Євген, який дуже схожий чи то на Молфоя з «Гаррі Поттера», чи то на Костиля зі серіалу «Баффі», чи то на панка з багатьох британських фільмів, який, за сюжетом, замислився над тим, хто він і чого прагне в житті.

Пісня «Самотній Місяць» розповідає слухачу про те, як порозумітися з самим собою. У кадрі це змальовано за допомогою алегоричного блукання героя лісом – пошуку відповідей на особисті питання.

«Для мене є важливою тема розкриття власного потенціалу в контексті взаємодії з Внутрішнім світом і Всесвітом. Людина набуває власного стилю та смаку впродовж усього життя – так формується світогляд. Вона черпає з оточуючого світу думки та ідеї, але проживає їх на індивідуальному рівні. Відповідь народжується всередині. Реалізуватися як особливість – ось мета життя. В ідеалі – як митець», – коментує учасниця проекту Peredmova Віра Правило.

«Пісня створювалася в момент очищення. Ми записували її ввечері, на столі горіли свічки. Було відчутно, що вона має силу світла. Кожна партія звучить особливо. Там багато гітар і барабанів. Знімали відео зі Славою Руденковим і самостійно вказували на локації, які нам подобаються. Він одразу підтримав нас і зробив це технічно можливим. Кінорежисер Ірина Правило опісля надала матеріалу кінематографічної виразності», — додає автор музики, Владислав Зарічнюк.

У пісні є дві лінії: оповідача – дует Peredmova розказує про молодого парубка; та лінія історії хлопця, який символізує планету самотнього Місяця. Це метафорична оповідь, де парубок усвідомлює себе Місяцем і фіксує перебування на Землі в якості тимчасового гостя. Момент істини настає із розумінням, що всі повсякденні заняття насправді є другорядними. Справжній час – це перебування один на один у спокої із собою. Зрозумівши себе, стає можливим порозумітися з друзями та іншими. Усвідомити власне покликання – про це відео «Самотній Місяць».

Українська музика: Peredmova – Самотній Місяць

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *