Peredmova – Абетка
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Peredmova – Абетка (Альбом)

«Книжковий вірус – це ніякий не вірус, адже приносить користь, тож читаймо, слухаємо, міркуємо», – символічно розпочинають з промови свій перший повноформатний альбом під назвою «Абетка» учасники столичного інді-проекту Peredmova. Дебютна платівка дуету Віри Правило і Владислава Зарічнюка вмістила себе десять треків у dream pop/downtempo стилістиці, вищезгадане інтро, а також ще одину перехідну звукову доріжку. Словом, перед нами справжнє інді – мінімум слів, максимум атмосфери, філософії та певної комічності. Запис, зведення, та мастеринг: лейбл Dobryi Bober.

До речі, формація Peredmova – це перший гурт, який на запитання стосовно свого релізу, відповів нашому сайту у віршованій формі. «Наступний набір слів стосується «Абетки» і присвячено їй, прикріплено до неї лишень для «Нотаток…» і людей:

Перехрестя мрій людинолюбця
Сієш руки – виростають звуки
Поезія – мотив
Надвечірня тиша стелить постіль
Хмарка перед пташкою розступається
Кучерявий вітер ніжки здоганяє
Солодко. А ночі пестять стан».

Додамо, що «Абетку» авторства учасників проекту Peredmova можна або ж послухати у мережі, або придбати за допомогою спеціалізованих сервісів, або навіть замовити її фізичне втілення. При чому мова йде навіть не про фізичний компакт-диск, а про спеціальний картонний буклет, що містить список пісень, посилання для скачування альбому в Інтернеті та два подарункові комплекти стікерів. Замовити дане лімітоване видання можна у самих представників дуету у соціальних мережах.

Українська музика: Peredmova – Абетка

Bandcamp
Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *