Павло Нечитайло та Omodada - Закопали Івана
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Павло Нечитайло та Omodada – Закопали Івана (Пісня)

Трубач та барабанщик indie проекту Zapaska записали спільну позапроектну композицію на основі віршів українського поета Івана Величковського під назвою «Закопали Івана». Павло Нечитайло та Лесик Драчук (також відомий як Omodada) обрали саме цей текст не випадково, адже він був написаний у таких історичних умовах, які дуже схожі на сьогоднішні українські реалії. «Це був період руїн, запустіння величезних українських просторів, знищення населення, великих міграцій, деструкції, потрясінь, легенд та героїв», – розповів Павло.
Загалом постать поета Івана Величковського є досить загадковою і його по праву відносять до кагорти практично зовсім невідомих українських письменників кінця XVII – початку XVIII століття. Його твори, які були написані переважно польською і давньоукраїнською мовами, у своїй більшості дійшли до нашого часу у рукописах.
«Вибір тексту був моїм. Лесик запропонував декілька варіантів аранжування, і це були практично готові пісні, для яких залишалося придумати вокальну, драматичну лінію. У цій композиції мені почувся середньовічний танець смерті, з настроєм у дусі Тома Вейтса. Частину тексту я придумав сам, частину взяв у Івана Величковського. У нього дійсно могутні вірші, які потрібно обов’язково читати з «ятями» і архаїзмами, і краще за все вголос.У них є сакральність староукраїнської мови», – зазначив Павло Нечитайло.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/183082269″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]


Арт-центр «Мистецький коридор» – это уникальная художественная студия, в которой представлены работы ведущих украинских художников. Если вы желаете поддержать современное искусство и пополнить собственную коллекцию, у вас есть возможность приобрести понравившейся экспонат.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *