Віктор Павлік та друзі – З новим Rockom
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Павлік та друзі – З новим Rockom (Альбом)

Друзі, вітаємо всіх з першим квітня. І ні, це зовсім не жарт – перед вами новий рок-альбом резидента мистецької агенції «Територія А», відомого представника естради, заслуженого артиста України Віктора Павліка, записаний разом з багатьма сучасними вітчизняними гуртами. Зокрема до роботи над платівкою під назвою «З новим Rockom» долучилися «Мотор’ Ролла», Rock-H, Сашко Положинський, «Пан Пупец», «Анна-Марія», Martovi Orchestra та багато-багато інших!

Отож, чому саме «З новим Rockom», якщо за вікном квітень? На це, як з’ясувалося, у пана Віктора є одразу дві причини – рівно 19 років тому, в місті Миргород співак взяв шлюб зі своєю дружиною Ларисою, а, окрім того, ця дата є днем його… зачаття. Додамо, що ВП став фактично новорічним подарунком для своїх батьків, адже народився він 31 грудня.

Сама ідея такого достатньо незвичного проекту «Віктор Павлік та друзі» прийшла співаку уві сні. І він, вирішивши, що втілювати сновидіння є достатньо хорошим задумом, звернувся з пропозицією спільної роботи до своїх друзів-музикантів з усієї України. Внаслідок цього, як це не дивно, вітчизняні меломани отримали справжнісіньку порцію якісної гітарної рок-музики, що складається з 15 композицій від 15 різних виконавців та звісно ж самого Віктора, почесного президента футбольної команди зірок української естради «Маестро».

Отже, новий альбом «З новим Rockom» відсьогодні офіційно з’явився у мережі, а придбати його на фізичному компакті ви зможете в музичних крамничках міст України вже найближчими днями. Всім шикидим!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *