Patsyki z Franeka – Let it snig
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Patsyki z Franeka – Let it snig (Кліп)

Гурт Patsyki z Franeka презентували новий кліп до своєї святкової пісні Let it snig.

За словами музикантів, Let it Snig (летить сніг) – це така словесна гра, за допомогою якої передається емоція, знайома кожній людині Землі з дитинства. Адже всі люди радіють, коли на вулиці пролітає лапатий сніжок, і всі хочуть, щоб він падав якомого довше. Тому – let it snow, нехай паде сніг!

У пісні присутній ще один філософський образ – це автівка. Автомобіль, який їде по нічній трасі й освітлює частину шляху світлом фар – це є алегорією життя кожної людини. Адже люди ідуть вперед і не знають, що саме на них чекає, але вірять, що всі мрії рано чи пізно втіляться у життя. Втіляться колись…

«Ми з хлопцями щиро прагнули зробити всім слухачам святковий презент. Для того, щоб ви мали гарну українську святкову пісню. Пісню, яка би супроводжувала вас у дорозі, була з вами вдома, на вечіріці, тощо. Там, де падає сніг і там, де не падає. У час, коли вам весело, у час, коли сумно. Ця пісня скаже, що мрії мають здатність збуватися!» – коментують учасники гурту Patsyki z Franeka.

Режисером кліпу до пісні Let it snig виступила Аля Бухтіярова. «Це добра історія про пригоди героїв, які знайомі нам із дитинства! Адже у дитинстві ми можемо мріяти сміливо і масштабно, а герої казок завжди нагадуватимуть нам про те, що ці мрії і бажання точно втіляться!» – йдеться у прес-релізі до відео.

Patsyki z Franeka – Let it snig

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *