PATSYKI Z FRANEKA
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

PATSYKI Z FRANEKA – Кайфова (Лірик-відео)

Гурт PATSYKI Z FRANEKA записав весняний суперхіт під назвою «Кайфова»! У свіжій композиції епатажного гурту йдеться про нереально сильне почуття закоханості, під дією якого людина може стидатися зізнатися у відчуттях не тільки об’єкту своїх зітхань, але і самій собі.

«Пані та панове, леді та джентльмени, це культова група PATSYKI Z FRANEKA та наш новий супер-хіт, який називається «Ну чьо ти така кайфова»! Ми присвячуємо його всім чоловікам та жінкам, хлопцям та дівчатам, які коли-небудь користувалися програмою Snapchat (мобільний додаток для обміну фотографіями і відео, – прим.). Поки що до вашої уваги не кліп, а просто добірка кадрів, змонтованих нашим режисером у форматі лірик-відео. Ми спеціально для вас записали слова, щоб ви краще розібралися, що ж ми там співаємо. А сам кліп ми поки що монтуємо. Enjoy!» – коментують PATSYKI Z FRANEKA.

Що стосується згаданого відеокліпу на пісню «Кайфова», то не так давно учасники гурту PATSYKI Z FRANEKA проводили своєрідний кастинг на своїх концертах і закритих вечірках, фільмуючи дівчат і хлопців, які наспівували їхніх пісень. Окрім того, у соціальних мережах хлопці також запустили своєрідний флешмоб, у рамках якого, для того щоб потрапити у кліп, треба було зняти відео власного виконання нової пісні та додати до нього хештег #кайфова. Відповідно, саме ці кадри, а також студійні зйомки музикантів, будуть покладені в основу анонсованого ролика, дочекайтесь.

Українська музика: PATSYKI Z FRANEKA – Кайфова

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Олена says:

    Про Васю було краще

  2. Den says:

    Ну таке, попса посова. А як же фішки всілякі?

  3. Андрій says:

    Дякую, не пагано, вартує уваги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *