Патриція - Лечу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Патриція – Лечу

Дебютний альбом львівського поп-рок гурту “Патриція” отримав назву “Лечу” зовсім не випадково, адже цей диск є своєрідним злетом до мрії, підтвердженням творчого і професійного зростання учасників колективу, що формально існує ще з 2003 року, але донедавна працював під назвою “Кожному Своє”. Із колишньою назвою хлопці також встигли досягти успіху, адже неодноразово ставали лоуреатами і призерами великих музичних фестивалів і концертів («Тарас Бульба», «Червона Рута», “Перлини Сезону”) та стали володарями призу від одного з українських мобільних операторів – підтримки в організації спільного концерту із симфонічним оркестром. До того ж, учасники колективу ділили одну сцену із найвідомішими українськими колективами і виконавцями, постійно переймаючи досвід іменитих колег. Проте навесні 2012 року було прийнято рішення про зміну назви на “Патриція“.
Працювати над дебютним альбомом із оновленою назвою музиканти розпочали на студії гітариста гурту Мар’яна Криськува під назвою Jenny Records, а саунд-продюсером виступив фронтмен гурту Остап Панчишин. Обкладинку альбому “Лечу” розробив брат вокаліста “Патриції” – художник і фотограф Лесь Панчишин.
За словами учасників гурту, кожна з одинадцяти представлених на диску композицій має цілком реальне підґрунтя і є відголосом певного періоду творчого і особистого життя його музикантів. Дякуючи тому, що платівка вмістила в себе окрім абсолютно нових композицій також оновлені версії вже відомих пісень “КС”, вдалося досягнути аналогії з автобіографічними творами, що розповідають про їх авторів значно більше за слова.
Величезна підтримка слухачів під час презентації “Лечу” та й загалом всього творчого шляху музикантів, надихнула учасників “Патриції” на якнайшвидшу роботу над другим офіційним релізом, адже за їхніми словами, музичного матеріалу у колективу вже зараз досить багато.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/14702594″ params=”color=494645&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *